Перейти до контенту

Лінійне освітлення

Оцініть статтю/Rate the article

Лінійне освітлення – це освітлення яке створюється за допомогою світильників лінійної форми (на відміну від квадратного або круглого).

Такі світильники часто встановлюють у промислових приміщеннях, складах офісах, торгових залах. Ці світильники з довгою оптикою дозволяють розподіляти світло по більш вузькій області, ніж при традиційному освітленні. Зазвичай ці світильники мають велику довжину і встановлюються або підвішеними до стелі, або поверхневим кріпленням до стіни або стелі, або втопленим в стіні або стелі. 

Види лінійних світильників

Лінійні світлодіодні світильники можуть бути підвісними, накладними або вбудованими.

  • Підвісні світильники часто встановлюють в приміщеннях з високою стелею, оскільки це додатковий простір використовується для розподілу непрямого освітлення. 
  • Вбудовані лінійні світильники підходять для натяжних стель, використовуються для основного і акцентного освітлення.
  • Накладні лінійні світильники призначений для монтажу безпосередньо на поверхню стелі або на стіни.

Переваги світлодіодних лінійних світильників

Лінійні led світильники прийшли на заміну люмінесцентних моделей. Зі світлодіодними освітлювальними приладами ви назавжди забудете про мерехтіння і шум при запуску, адже вони вмикаються миттєво. З ними знизиться навантаження на зір, а також світлодіодні лінійні лампи безпечні для людини тому що не мають у своєму складі ртуті.

 Перевагою лінійних світильників є те, що вони мають доволі зручну розмірну сітку ( 600 мм, 1200 мм, 1500 мм) – можна обрати світильник будь-якої довжини що буде підходити для вашого приміщення.

Лінійне освітлення стає все більш популярним завдяки своїй  відмінним характеристикам і естетичної привабливості.

Продуктивність – світлодіоди забезпечують ефективне генерування світла з невеликими втратами електроенергії.

Основні характеристики лінійних світильників

  • Світловий потік, вимірюється в Люменах і показує ту кількість світла, яку буде випромінювати обраний світильник.
  • Потужність, вона вимірюється в Ватах і, при правильному її підборі, дозволяє отримати хороший економічний ефект.
  • Колірна температура – світлодіодні лінійні світильники часто можуть мати широкий діапазон колірних температур, адаптуючись до умов освітлення. Від теплого білого до холодного білого можна використовувати різні температури для створення настрою і атмосфери в приміщенні.
  • Що стосується класу IP (захист від проникнення), багато продуктів мають ступінь IP20, однак на ринку ви знайдете світильники зі ступенем захисту IP65.