Перейти до контенту

Українські виробники автомобільних акумуляторів

4/5 - (2 votes)

Українські виробники автомобільних акумуляторів – це Іста, SADA, ВЕСТА, Мегатекс та інші.

Сучасний автомобільний акумулятор являє собою поліпропіленовий ящик зі свинцевими пластинами, розділений на 6 частин і заповнений електролітом. Верхня частина має ізоляційну кришку, а також плюсові та мінусові зовнішні контакти. Хімічні реакції, що відбуваються всередині акумуляторної батареї, перетворюються в електричний струм, який необхідний для розкручування стартера і живлення всього обладнання.

Хороша якість АКБ дозволяє продавати їх не тільки в Україні, а й за кордоном. Експорт акумуляторних батарей до країн Європи та зростання попиту на українські комплектуючі з боку іноземних споживачів – це ще раз підтверджує відмінну якість українських акумуляторів.

Акумуляторний завод ПрАТ «Іста-Центр»

Українські виробники автомобільних акумуляторів

Завод акумуляторів Іста-Центр входить до групи компаній ISTA, одного з найбільших виробників стартерних акумуляторів у Східній Європі, і є сучасним високоавтоматизованим маловідходним заводом. Акумулятори Ista стали синонімом якості, і зараз близько 50% постачається в Західну і Центральну Європу – Францію, Італію, Великобританію, Іспанію, Німеччину, Польщу, а також країни СНД і Балтії. Загалом батареї Ista доступні в 22 країнах. Усі моделі батарей мають подовжений термін служби, що досягається за рахунок спеціальної технології, яка використовується у виробництві – «Expanded Metal».

Акумуляторний завод SADA

Українські виробники автомобільних акумуляторів

Завод акумуляторів SADA виробляє широкий асортимент стартерних акумуляторів для автомобільної, сільськогосподарської та спеціальної техніки. Асортимент продукції включає акумулятори ємністю від 44 А/год до 225 А/год. Компоненти акумуляторів постачаються тільки від провідних світових постачальників. Виробничі потужності компанії дозволяють збирати до 250 000 акумуляторів на рік. У виробничій системі впроваджена та діє система контролю якості на всіх етапах виробництва: від контролю надходження сировини та комплектуючих до моменту реалізації батареї споживачам, що підтверджено сертифікацією виробництва за стандартом ISO9001.

Акумуляторні батареї виготовлені за класичною технологією з використанням пластин, отриманих методом гравітаційного лиття зі сплавів свинцю з низьким вмістом сурми. Основними перевагами цих акумуляторів є стійкість до глибокого розряду та подовжений термін служби. Акумулятори ідеально підходять для комерційних автомобілів, які працюють у режимі високого навантаження та мають велику кількість запусків двигуна під час роботи. Акумулятори, виготовлені за технологією Expanded Metal, що дозволяє значно зменшити випаровування вологи та саморозряд батареї за рахунок легування кальцієвої решітки електродів (Ca/Ca батареї). Цей асортимент акумуляторів ідеально підходить для особистого та службового транспорту

Акумуляторний завод ВЕСТА

Українські виробники автомобільних акумуляторів

Акумуляторні батареї виробництва ЗАТ «Веста-Дніпро» та ТОВ «ВЕСТА ІНДУСТРІАЛ» за технічними та експлуатаційними характеристиками відповідають вимогам Європейського стандарту EN 50342 та ДСТУ ГОСТ 959:2006.

За своїми техніко-експлуатаційними характеристиками акумулятори виробництва ЗАТ “Веста-Дніпро” і ТОВ “ВЕСТА ІНДАСТРІАЛ” відповідають вимогам європейського стандарту EN 50342 і національного стандарту України ДСТУ ГОСТ 959: 2006. По витраті води і швидкості саморозряду акумулятори, виробництва цих підприємств мають кращі показники серед європейських виробників

Виробничий завод VESTA виробляє широкий асортимент свинцево-кислотних стартерних акумуляторів ємністю 40 А*год до 225 A* год. Пускові характеристики акумуляторів, виготовлених за передовою технологією Ca/Ca, еквівалентні найвищому рівню. Додавання кальцію на позитивну і негативну пластини запобігає закипанню води, що підвищує надійність і довговічність роботи, тобто подовжує термін служби батареї на 1,5 року. Акумуляторні батареї виробництва ЗАТ «Веста-Дніпро» та ТОВ «ВЕСТА ІНДУСТРІАЛ» з високим холодним вихровим струмом, низьким споживанням води та низькою швидкістю саморозряду, високою надійністю, покращеними пусковими та довговічними характеристиками, підвищеною морозостійкістю, призначені для жорстких умов експлуатації. . Акумуляторні батареї оснащені пристроями для забезпечення їх екологічної та вибухобезпечності.

Акумуляторний завод Мегатекс

Акумулятор А-МЕГА

Всі батареї Megatex виробляються виключно з використанням інноваційної гібридної технології з бівалентних  металів. Інноваційна гібридна  технологія  A-MEGA поглинає всі переваги класичної технології  та технології кальцію та усуває всі недоліки. Як і в класичній гібридній технології, негативна решітка виготовлена ​​із кальцієво-свинцевого сплаву, а позитивна — із легованого селеном свинцевого сплаву. Але головною відмінністю і перевагою цієї технології є використання спеціальних високотехнологічних елементів, доданих в сплав. До речі, європейські автовиробники віддають перевагу акумуляторам, виготовленим за гібридною технологією, оскільки вони вважаються більш надійними та довговічними. На сьогоднішній день ця лінійка продукції представлена ​​акумуляторними батареями для легкових і вантажних автомобілів виробництва Європи та Азії.  Акумуляторні батареї виробляються у трьох основних моделях, що дозволяє нам пропонувати своїм споживачам акумулятори різних діапазонів.